Warto czekać…

W sumie to dawno mnie tu nie było… Mam jednak coś na swoją obronę!

 

19243606_1333248586790961_1497886870_o.jpg
Takie śliczne kwiaty dostałam po egzaminach.

 

„…nie ma lepszego przepisu na szczęście niż być cierpliwym.”

~Zwierz popkulturalny

Zwierza czytam już jakiś czas ale dzisiaj przeglądając archiwalne wpisy trafiłam na ten cytat i jakoś nie mogłam go tutaj nie dodać. Tak idealnie pasuje. Pięknie podsumowuje lekcję którą sama niedawno odebrałam.

Życie uczy cierpliwości. Nie było mnie tutaj przez chwilę. Dlaczego? Otóż podchodziłam do egzaminów w Liceum Plastycznym. Cztery razy próbowałam, ale dopiero ostatnio złożyłam papiery. I wiecie co? Udało się. Moje prace nie są wspaniałe, moja wiedza nadal odbiega od doskonałej ale się udało. Jestem na liście. Mogę powiedzieć, że teraz jestem szczęśliwa. Nie jest to takie typowe szczęście ale raczej może duma? Sama nie wiem jak to do końca nazwać. W każdym razie idę jeszcze raz do pierwszej klasy, mimo że otrzymałam promocję. Maturę będę pisała w wieku 22. lat. Jeśli to ma być Liceum, w którym się odnajdę to jestem w stanie poczekać.

Szczęście i takie momenty przyjdą. Jeśli jeszcze tego nie czujesz to może trzeba trochę poczekać. Nauczyłam się jednego: jeśli będziecie go uparcie szukać i czekać to może was ominąć. Musicie być cierpliwi a wtedy przyjdzie. Może jak dla mnie po 4. latach albo po 10.

P.S Jeśli myślicie, że oglądanie seriali czy czytanie komiksów jest głupie i czas zająć się czymś poważnym powiem tak: na rozmowie przez 10 minut gadałam z komisją o lokalnych konwentach i starych komiksach. Wnioski?

P.S 2 Dziękuję Zwierzu za uczynienie tego jeszcze fajniejszym ❤ Tutaj reszta wspaniałego wpisu z którego zaczerpnęłam cytat.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s